Techniki natryskowe

Techniki natryskowe

Techniki natryskowe od lat są z powodzeniem wykorzystywane w systemach aplikacji klejowych oraz w systemach aplikacji lakierniczych. Firma Air-Com oferuje najwyższej jakości systemy aplikacji klejowych i lakierniczych Walther Pilot – niemieckiego producenta znanego i cenionego na całym świecie również z osprzętu lakierniczego i klejowego, takiego jak pistolety natryskowe, pompy membranowe, pompy tłokowe, mieszadła pneumatyczne oraz zbiorniki ciśnieniowe do farb i klejów.

Systemy aplikacji lakiernicznych i klejowych marki Walter Pilot doskonale sprawdzają się w różnorodnych zastosowaniach, w tym do:

  • lakierowania powierzchni z tworzyw sztucznych, drewna oraz metali różnorakich stopów;
  • produkcji mebli i obuwia – jako system nanoszenia kleju na wymagające łączenia elementy;
  • nanoszenia emalii, powłoki ceramicznej, belidła lub pobiałki, a także do aplikowania szczeliwa;
  • pokrywania powierzchni roboczych olejami technicznymi oraz środkami chłodzącą-smarującymi;
  • produkcji artykułów spożywczych;
  • znakowania farbą w ramach przeprowadzania kontroli jakości.

W ramach kompleksowych systemów aplikacji klejowych i lakierniczych marki Walter Point mamy dla Państwa najwyższej jakości ręczne pistolety natryskowe, pistolety automatyczne, pompy membranowe, pompy tłokowe, zbiorniki ciśnieniowe do farb i klejów, mieszadła pneumatyczne i elektryczne, wyciskacze silikonów i smarów, systemy znakowania, systemy klejowe, gotowe systemy aplikacji, kabiny lakiernicze, a także systemy do środków rozdzielających – adhezyjnych.

o firmie

Air-Com Pneumatyka i Automatyka

Firma Air-Com to jeden z wiodących dostawców rozwiązań i elementów z zakresu pneumatyki i automatyki na rynek Polski. Produkty wchodzące w skład naszej oferty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów i spełniają wszystkie niezbędne normy i wymagania dla tej klasy części oraz urządzeń.

Air-Com jest dostawcą nie tylko poszczególnych części i podzespołów, ale także kompleksowych rozwiązań systemowych z dziedziny pneumatyki i automatyki. Oferowane przez nas produkty stosowane są na obszarze całego kraju i coraz chętniej również zagranicą. Wszystkim, którzy zainteresowani są współpracą z naszą firmą, gwarantujemy profesjonalną obsługę, pomoc w doborze właściwych podzespołów, pełne doradztwo techniczne, a także całościowy serwis oferowanych przez nas urządzeń.

szybki kontakt telefon
biuro@air-com.pl
serwis@air-com.pl
air-com.pl