Sprężarki

sprężarki

W ofercie Air-Com znajduje się szeroki wybór wysokiej klasy sprężarek i kompresorów różnych typów. Są to między innymi sprężarki tłokowe olejowe, sprężarki tłokowe bezolejowe, sprężarki śrubowe olejowe, sprężarki śrubowe bezolejowe oraz sprężarki spiralne.

Dostępne u nas sprężarki i kompresory stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno dla szeroko pojętego przemysłu, dla niewielkich przedsiębiorstw i warsztatów usługowych, a także dla indywidualnych gospodarstw domowych. Nasze sprężarki i kompresory są produktami o potwierdzonej wieloma atestami jakości i pochodzą wyłącznie od uznanych producentów. Charakterystycznymi dla nich cechami są: nowoczesność, niezawodność, bardzo wysoka wydajność oraz przystępna cena.

Lata doświadczeń i obecności na polskim rynku pozwoliły nam stworzyć ofertę kompresorów i sprężarek idealnie spełniających oczekiwania oraz potrzeby krajowych odbiorców. Oprócz tego jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom kompleksowe doradztwo obejmujące dobór właściwych urządzeń, ich instalację, prawidłową eksploatację, a także serwis oraz szeroki zakres obsługi posprzedażowej.

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim klientom efektywnego korzystania z zakupionych u nas podzespołów, urządzeń oraz całych systemów, dlatego dbamy nie tylko o sprawność samego sprzętu, ale również o to, by osoby nim się posługujące posiadały jak największą wiedzę na temat jego użytkowania. Znając siłę i skuteczność sprężonego powietrza, pragniemy, aby oferowane przez nas sprężarki i kompresory mogły w istotny sposób wpłynąć na poprawę Państwa pracy i komfortu.

o firmie

Air-Com Pneumatyka i Automatyka

Firma Air-Com to jeden z wiodących dostawców rozwiązań i elementów z zakresu pneumatyki i automatyki na rynek Polski. Produkty wchodzące w skład naszej oferty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów i spełniają wszystkie niezbędne normy i wymagania dla tej klasy części oraz urządzeń.

Air-Com jest dostawcą nie tylko poszczególnych części i podzespołów, ale także kompleksowych rozwiązań systemowych z dziedziny pneumatyki i automatyki. Oferowane przez nas produkty stosowane są na obszarze całego kraju i coraz chętniej również zagranicą. Wszystkim, którzy zainteresowani są współpracą z naszą firmą, gwarantujemy profesjonalną obsługę, pomoc w doborze właściwych podzespołów, pełne doradztwo techniczne, a także całościowy serwis oferowanych przez nas urządzeń.

szybki kontakt telefon
biuro@air-com.pl
serwis@air-com.pl
air-com.pl