Narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne

Znajdujące się w ofercie Air-Com narzędzia pneumatyczne, narzędzia ręczne oraz akcesoria do narzędzi pneumatycznych stanowią wybór najlepszych i najważniejszych dla branży pneumatyki i automatyki narzędzi niezbędnych dla każdego instalatora oraz konserwatora kompleksowych systemów przemysłowych.

Narzędzia pneumatyczne wraz z akcesoriami do narzędzi pneumatycznych stanowią jedną z ważniejszych kategorii narzędzi zasilanych. Ponieważ źródłem ich zasilania jest sprężone powietrze, uznaje się, że narzędzia pneumatyczne należą do urządzeń szczególnie ekonomicznych i wydajnych. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż zasilanie pneumatyczne uznawane jest za najbezpieczniejszą formę zasilania.

Najczęściej wymienianymi cechami charakterystycznymi narzędzi pneumatycznych są:

  • wysoka trwałość,
  • wydajność,
  • ergonomiczne rozmiary, chwyty i obudowa,
  • gwarancja bezpieczeństwa w czasie pracy,
  • bardzo niska emisyjność dźwięków i drgań,
  • prosty i tani serwis pogwarancyjny,
  • duża energooszczędność.

Oprócz narzędzi pneumatycznych i akcesoriów do narzędzi pneumatycznych, w naszej ofercie znajdują się również niezwykle solidne narzędzia hydrauliczne oraz narzędzia ręczne, takie jak klucze płaskie, obcęgi, grzechotki w różnych wymiarach, śrubokręty, piły i pilniki, szczotki, młotki, wiertła, frezy, gwintownice, narzędzia wielofunkcyjne oraz akcesoria naprawcze. Wszystkie narzędzia pneumatyczne i narzędzia ręczne dostępne w ofercie firmy Air-Com pochodzą wyłącznie od renomowanych i sprawdzonych producentów.

o firmie

Air-Com Pneumatyka i Automatyka

Firma Air-Com to jeden z wiodących dostawców rozwiązań i elementów z zakresu pneumatyki i automatyki na rynek Polski. Produkty wchodzące w skład naszej oferty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów i spełniają wszystkie niezbędne normy i wymagania dla tej klasy części oraz urządzeń.

Air-Com jest dostawcą nie tylko poszczególnych części i podzespołów, ale także kompleksowych rozwiązań systemowych z dziedziny pneumatyki i automatyki. Oferowane przez nas produkty stosowane są na obszarze całego kraju i coraz chętniej również zagranicą. Wszystkim, którzy zainteresowani są współpracą z naszą firmą, gwarantujemy profesjonalną obsługę, pomoc w doborze właściwych podzespołów, pełne doradztwo techniczne, a także całościowy serwis oferowanych przez nas urządzeń.

szybki kontakt telefon
biuro@air-com.pl
serwis@air-com.pl
air-com.pl